Oferta edukacyjna

Jesteśmy przedszkolem bezpiecznym i przyjaznym. Naszym celem jest wszechstronny i harmonijny rozwój każdego dziecka w atmosferze życzliwości, uwagi i troski.

Staramy się aby w  Naszym Przedszkolu panowała rodzinna i życzliwa atmosfera. Bogata oferta edukacyjna oraz nowoczesne zaplecze dydaktyczne stwarzają naszym wychowankom warunki do zrównoważonego rozwoju. Nauczyciele rozbudzają ciekawość poznawczą oraz motywację do nauki przez zabawę. Jesteśmy otwarci na potrzeby dzieci i rodziców.