Opublikowano: 11,03,2020

Drodzy rodzice, informujemy, że od 12 do 25 marca 2020 w oparciu o Rozporządzenie  Ministra Edukacji Narodowej
funkcjonowanie przedszkola zostaje czasowo ograniczone. W dniach 12 i 13 marca placówka zapewnia zajęcia opiekuńcze w godzinach funkcjonowania przedszkola, czyli od 7:00 do 16:00. Od poniedziałku 16 marca przedszkole będzie zamknięte.

Podczas dwutygodniowej przerwy dzieci nie powinny opuszczać swojego miejsca zamieszkania
oraz nie traktować powyższej przerwy jako dni wolnych czy ferii.

Rodzicom należy się zasiłek opiekuńczy (14 dni) nad dziećmi do lat 8
(wniosek do pobrania na stronie www.zus.pl/wzory-formularzy/zasilki/zasilek-opiekunczy – formularze ZAS-36, Z-15A).